#1 2021-12-01 09:32:48

Fijal14

Boss Mafi Postowej

Zarejestrowany: 2020-12-16
Posty: 249

Nowe prawo podatkowe

Podobno posłowie nie przeczytali 700 stron nowego prawa podatkowego na następny rok i przestało mnie to bawić. Mam średniej wielkości interes w małej miejscowości, ale ledwie, ledwie już funkcjonuję i chciałbym coś zmienić, może przenieść za granicę. Podzielcie się doświadczeniami, dobrymi praktykami, bardzo proszę. Ja już sam nie wiem za bardzo co mam zrobić i szukam pomocy. Myślałem nawet na założeniu spółki LTD czy macie jakieś doświadczenia  z takimi spółkami ?

Offline

 

#2 2021-12-06 08:24:29

Maciuszek

Boss Mafi Postowej

Zarejestrowany: 2021-01-22
Posty: 283

Re: Nowe prawo podatkowe

Rząd daje nam 700 stron prawa podatkowego do przerobienia w 3 miesiące, a sami nie czytają? Dla mnie nie ma już alternatywy. Uciekam z kraju, majątek sprzedaję i do widzenia. Nawet lepiej od zera wystartować w normalnej gospodarki i tak człowiek więcej przez rok zarobi niż przez całe życie w Polsce, co udowadniają opinie https://drozd.biz/. Czytam ich od dawna. Pomagają właśnie rozpocząć przygodę z biznesem zagranicznym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Montaż szamb betonowych na terenie miasta hotels-world Suplementy na stawy Serwis Chrysler Warszawa busy Kiel